+420 734 578 061

Aký regál zvoliť?

Vybrať regál tak, aby vyhovoval presne vašim požiadavkám, nie je tak zložité, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Najprv si treba položiť otázku aký typ tovaru a o akom objeme budete skladovať. Ďalším nemenej dôležitým aspektom pre výber sú priestorové možnosti a miesto, kde chcete regál situovať.

V našej ponuke nájdete regály, ktoré je možné využiť snáď všade, či už v domácnosti, kancelárii, archíve, v sklade či pivnici. Naša firma ponúka širokú škálu stojanov a regálov, kde si určite podľa svojich potrieb vyberiete tak, aby boli Vaše priestory prehľadnejšie, úplne využité a uskladnili ste čo najviac tovaru. Pre lepšiu orientáciu Vám našu ponuku trochu priblížime.


Drevené regály

 • sú vyrobené z masívneho borovicového dreva a dodávame ich v prírodnom prevedení. Pre svoju vysokú kvalitu spracovania je možné tieto regály použiť buď priamo, alebo sa tiež otvára možnosť k vlastnej úprave, kedy si môžete sami zvoliť farbu náteru.

 • využitie týchto regálov je veľmi široké, s úložným priestorom môžu pomôcť v domácnosti, obchode, kancelárii, pivnici, dielni, a pod. Praktické sú predovšetkým pre využitie v domácnosti, a to napríklad v špajzi na potraviny, v detskej izbe na hračky či oblečenie, v pracovni môže drevený regál slúžiť ako knižnica alebo priestor pre trofeje, a pod. v poslednej dobe sa stali obľúbné využitie týchto regálov v kúpeľni na uloženie uterákov a rôznych hygienických potrieb. Uložiť do neho môžete naozaj skoro čokoľvek.

 • vynikajú svojou praktickosťou, nízkou hmotnosťou, jednoduchou montážou a v neposlednom rade veľmi vzhľadným prírodným prevedením. Nosnosť každej police je 35 kg. Vybrať si môžete z rôznych rozmerov a počtov políc. Ku každému výrobku dodávame skrutky do dreva a návod montáže, ktorá je skutočne jednoduchá.

 

Plastové regály

 • tieto veľmi ľahké a praktické regály vyrobené z PVC a polypropylénu s moderným dizajnom sú obľúbené pre svoju ľahkú a rýchlu montáž, ku ktorej nie je potrebné žiadne náradie ani skrutky. Veľkú nosnosť regálu zaisťuje kvalitný materiál a špecifický tvar políc, ktoré sú navyše zakončené praktickými úchytmi na skrutkovače, kľúče a rôzne drobné náradie. Nosnosť každej police je 120 kg, kde je možné za príplatok túto nosnosť zvýšiť špeciálnymi železnými výstuhami na 160 kg. Vybrať si môžete z troch farebných prevedení, a to z šedej, šedozelenej alebo šedočervenej varianty.

 • dajú sa využiť v dielni, pivnici, sklade a takisto aj v domácnosti, obchode, a pod. Regály sú ľahko umývateľné, teda nenáročné na údržbu. Sú jednoducho unikátne a rôznorodé. Možno ich preto využiť ako na uloženie náradia, tak aj na uskladnenie potravín, kedy za týmto účelom prešli atestom. Ďalšou výhodou týchto vkusných regálov je odolnosť voči vlhku, preto môžu byť umiestnené aj vo vonkajšom prostredí.

 • možnosť jednoduchej úpravy ako šírky, tak aj výšky políc regálu je priamo stvorená k tvorbe regálových systémov. Sami si môžete navrhnúť regálovú sústavu presne podľa svojich potrieb a požiadaviek. Regály môžete rozšíriť aj stavebnicovými doplnkami, ktorými využijete viac plochy. Doplnky sú vyrobené z rovnako kvalitných materiálov ako samotné regály. Variant sa ponúka naozaj veľa.


Kombinované regály

 • skladajú sa z rúrkovej konštrukcie a políc, ktoré sú vyrobené z PVC a HDF dosiek. Každá polica má nosnosť 50 kg. Jednoduchá a rýchla montáž je zaručená rúrkovou konštrukciou s vlastným závitom. Zaujímavou výhodou týchto regálov je že si môžete sami zvoliť počet políc, vzdialenosť medzi policami a tvar políc, teda buď rovné, alebo rohové prevedenie. Veľká variabilita v priestore je teda týmto úplne zaručená. Tieto regály dodávame v klasickej čiernej a červenej farbe.

 • Využiť tieto regály môžete naozaj kdekoľvek. Svojim vzhľadným prevedením sa veľmi hodí do obytných priestorov, či už domácnosti , kancelárii či škôl a pod. Použiť ich samozrejme môžete aj v skladoch, komorách, obchodoch, atď. Svoje miesto, kde budú plne využité , sa dá nájsť naozaj všade. Tým, že ich môžete rôzne kombinovať, si vytvoríte regál tak, aby presne zodpovedal Vašim predstavám. Ukladať do neho sa dá všetko od šanónov, cez knihy až po väčšie či drobné veci, ktoré nájdete napr. vo Vašich domácnostiach.

   

Kovové regály

 • k najjednoduchšiemu spôsobu umiestnenia predmetov v skladoch, dielňach, archívoch a pod. sa nám ponúkajú kovové regály. Tieto regály vyrobené z pozinkovaného plechu s profilom z perforovaného uholníka a s policami, ktoré sú vytvorené z kvalitných HDF dosiek sú často vyhľadávané pre svoju vysokú nosnosť, ktorá je až 200 kg. Montáž týchto regálov je opäť veľmi jednoduchá, a to bez potreby náradia a skrutiek. Regály možno opakovane rozoberať a skladať, aj keď premiestnenie týchto regálov nevyžaduje ich demontáž.

 • ak vybavujete sklad, archív či dielňu sú tieto kovové regály ako šité na mieru. Využiť ich môžete aj na chatách, v špajzách či v garážach pre prehľadnejšie uloženie vecí. Kovové regály sú vhodné aj pre tvorbu regálových systémov.

 • kovové regály sú u nás k dostaniu v 4 variantoch, a to v prevedení Saturn, Orion, Ariel a Helios, kde si môžete vybrať z ďalších možností tak, aby bolo úplne vyhovené Vaším požiadavkám. Ku každému regálu dodávame návod na jednoduchú montáž.

 

Police a botníky

  

Police

 • vyrobené za pomoci moderných technológií z drevotriesky, HDF a olepené kvalitnou dyhou , ktorá úplne imituje vzhľad dreva na nerozoznanie. Jedná sa o visuté, samonosné police, ktoré po namontovaní vyzerajú ako súčasť steny. Viac variantov farebného prevedenie zaistí, aby polica skvele ladila s Vaším interiérom. Výber z rôznych rozmerov Vám uľahčí umiestnenie políc do akéhokoľvek priestoru. Police môžete využiť na vystavenie fotografií, kníh, trofejí a pod. Súčasťou každého balenia je špeciálny držiak na stenu, ktorý po namontovaní a následnom nasunutí police nie je vôbec vidieť, čo pôsobí veľmi estetiky.

 

Botníky

 • správne uloženie Vašej obuvi zaistí tieto funkčné botníky vyrobené z masívneho borovicového dreva v prírodnom prevedení. Pre svoj veľmi estetický vzhľad môžu byť použité priamo alebo si ich môžete farebne upraviť podľa svojich predstáv farbami na drevo prípadne moridlami. Regály na topánky majú dostatočnosť nosnosť a do jednej police sa zmestia tri páry topánok. Montáž týchto botníkov je jednoduchá, nepotrebujete ani skrutky ani náradie. Iste Vás osloví aj zaujímavá cena týchto originálnych botníkov.