+420 734 578 061

Najčastejšie otázky

nejčastější dotazy

 

Otázky k platbám, poštovnému a DPH

Ste platcovia DPH?
Áno, sme platcami DPH.
 
Sme v Slovenské republike platcami DPH, pošlete nám tovar bez dane?
Áno, po overení Vášho DIČ Vám automaticky odpočítavame 21 % DPH z tovaru na faktúre.
 
Keď si objednám väčší počet kusov tovaru , budem platiť jedno poštovné alebo za každé balenie jedno poštovné?
Nie, jedna objednávka = jedno poštovné, aj keď objednávka bude niekoľkokusová.
 
Bývam na Slovensku a chcem si u Vás objednať tovar. Máte jednotnú cenu poštovného po celej Slovenská republike?
Áno, poštovné je jednotné po celej Slovenská republike, viac v sekcii Doprava.


Otázky k regálům a policiam 

Môžem si dokúpiť k regálom samostatnú policu?
Áno, môžete. Všetky komponenty ku všetkým kovovým regálom Orion a Saturn, plastovým regálom Jupiter aj kombinovaným regálom Dedal si môžete dokúpiť, vrátane políc.
 
Môžem si upravovať pri regáloch výšku medzi policami?
Áno, pri kovových regáloch Orion a Saturn si medzi policami nastavujete výšku tak, ako Vy sami potrebujete v danú chvíľu. Pri regáloch plastových Jupiter a kombinovaných Dedal si môžete výšku prispôsobiť aj sami, ale urezaním plastových rúr na požadovanú výšku, avšak tento zásah už je trvalý.
 
Ktorý regál si môžem zaobstarať do vlhkých priestorov?
Ideálny regál do vlhkých miestností je plastový regál Jupiter. Je celoplastový, takže Vám časom nezhrdzavie ani nenavlhne. Je ľahký, veľmi ľahko zmontovateľný a na údržbu nenáročný. Napriek tomu má pevnú konštrukciu s vysokou nosnosťou, ktorú si môžete ešte zvýšiť dokúpením železných výstuh. Tento regál má tiež komponenty na uchytenie do stien.
 
Môžeme položiť dva regály vedľa seba, aby sme si zdvojnásobili hĺbku regálu, pre uloženie dlhých vecí? Nemajú regály výčnelky po okrajoch?
Nie, všetky naše regály, ako kovové, plastové aj kombinované, majú hladké police bez vysokých okrajov a tým sa môže viacnásobne zvýšiť hĺbka regálov.
 
Ku kovovým regálom dodávate police z HDF. Čo je to HDF?
High Density Fibreboard ( HDF ), v preklade najtvrdšia drevovláknitá doska. Je mimoriadne tvrdá doska, ktorá bola donedávna využívaná hlavne ako nosná doska pre plávajúce podlahy. Má veľmi kompaktnú štruktúru a je uzavretá. Preto je možné na HDF rovno nanášať akýkoľvek povrch od laku po dyhu. V porovnaní s drevotrieskou, alebo s MDF má vyššiu hustotu a tým aj lepšiu odolnosť v ohybe a pevnosť v ťahu naprieč. Drevotriesku výrazne predčí aj vo svojej nasiakavosti a teda v bobtnavosti.