+420 734 578 061

Kombinovaný regál Dedal

Vyberajte tu
Kombinovaný regál Dedal
Kombinovaný regál Dedal

Regál pre domácnosť

Svojim prevedením, veľkosťou a konštrukcií sú kombinované regály Dedal uplatniteľné vo vnútorných priestoroch, napr. v domácnostiach. Označenie kombinované značí, že regál je vyrobený z rôznych druhov materiálu. Z plastu sú vyrobené stojky, drevo je základom pre výrobu políc (drevotrieskové police). Závity pre uchytenie políc do stojok sú kovové. Tento typ regálu sa vyznačuje unikátnou stavbou konštrukcie, kedy sú jednotlivé stojky vzájomne prepojené, a to skrz polici. K montáži nie je potrebné náradie. Regály sú vhodné do garáže, špajze, menších skladov, ale aj do interiérov. Výhodou regálov radu Dedal sú rôzne typy tvarov políc - použiť sa dajú preto okrem obvyklých priestor aj do kútov, zákutia či vydutín. Neodporúčame použitie regálu pri trvalom kontakte s vodou a ďalšími kvapalinami alebo v miestach s trvalou vysokou vlhkosťou. Dôvodom je polica, v ktorých môže voda a vlhkosť spôsobiť poškodenie. Iné obmedzenia regál nemá, možno ho zaradiť do univerzálnej kategórie.
Kombinovaný regál Dedal

2 základné diely

Kombinované regály Dedal sú tvorené iba z dvoch základných častí - stojok a jednotlivých políc. Súčasťou balenia sú aj prízemné pätky a úchytky do steny. Nízky počet základných dielov znamená rad výhod - jednoduchý montáž, jednoduchý používateľnosť, pevnosť konštrukcie, dlhodobú životnosť a jednoduchú výmenu dielov. Drevotriesková polica šírky 0,8 cm a nosnej stojky (trubky) s priemerom 3,2 cm sú predpokladom pre vysokú stabilitu a nosnosť regálu, ktorá je 50 kg na policu.
 
Kombinovaný regál Dedal
Kombinovaný regál Dedal

Pevná konštrukcia

Regál je ponúkaný v troch variantoch tvarov políc a celej rade rozmerov. Klasickým tvarom je obdĺžnik využiteľný vo väčšine priestorov, ďalšie dve varianty sú rohové. Najpredávanejším typom je Dedal 5n - 5 policový regál obdĺžnikového typu. Voliť možno tiež z dvoch farieb stojok - červená a čierna. Výhodou radu Dedal je možnosť pridania dodatočného počtu políc k štandardnému počtu.
Kombinovaný regál Dedal

Široká ponuka

Konštrukcia regálu Dedal je dostatočne pevná. Aj napriek tomu, že sa jedná o kombináciu plastu (stojky) a drevotriesky (police), pevnosť konštrukcie dosahuje hodnôt kovových regálov. Dôvodom je nízky počet dielov, ďalším je kovový závit určený na pripevnenie políc ku stojinám. Pre uvedenú nosnosť na policu (až 50 kg) je vhodné využiť ukotvenie k stene, čím dôjde tiež k zvýšeniu stability. Plastová súčiastka slúžiace na upevnenie regálu k stene je súčasťou balenia.
 
Kombinovaný regál Dedal Kombinovaný regál DedalKombinovaný regál Dedal disponuje nosnosťou až 50 kg na jednu policu. Odporúča sa zložiť regál podľa montážneho návodu (súčasť balenia) a ukotviť ho k stene. Je dôležité dodržať rovnomerné rozloženie záťaže na celú policu (nepokladať ťažké predmety len na jednu časť police).
 
Kombinovaný regál Dedal Kombinovaný regál DedalKombinovaný regál Dedalo disponuje celým radom výhod. Hlavnými sú:
  • Všestrannosť použitia (okrem miest s vysokou vlhkosťou)
  • Vysoká nosnosť
  • Jednoduchá manipulácia
  • Variabilný počet políc v regáli
  • To všetko za veľmi priaznivú cenu, a to už od 17,16 Eur.