+420 734 578 061

Kovové regály Ariel

Kovový regál Ariel

Vybírejte tu
Kovový regál Ariel
Kovový regál Ariel

Praktický regál

Silnou stránkou regálu Ariel je praktickosť a univerzálnosť. Slúži na použitie v kanceláriach, domácnostiach, skladoch alebo špajzách. Sú veľmi dobre použiteľné tam, kde nie sú príliš vhodné regály s drevotrieskovou policou. Nejde však o regály nerezové alebo disponujúce väčším počtom vrstiev povrchovej úpravy, tzn. nie sú vhodné do neustáleho kontaktu s vodou. Regály Ariel patria do kategórie menších celokovových regálov s nižšou nosnosťou, ich police nedosahujú veľkosti políc regálov Helios alebo Orion.
Kovový regál Ariel

2 základné diely

Regály Ariel sa skladajú len z dvoch dielov - police a stojky, čo zaručuje ľahký montáž. Pre úsporu veľkosti balenia sú jednotlivé stojky skladané z dvoch dielov. Ďalšou súčasťou sú skrutky, plastové pätky a montážny návod. V zloženom stave (pred poskladaním) je balenie regálu ľahké a dobre prenosné. Regály sú v našom e-shope ponúkané v troch variantoch, ktoré sa líšia výškou regálu - 140, 170 a 205 cm. Tvary políc majú praktický obdĺžnikový tvar s rozmermi 70x30cm.
Kovový regál Ariel
Kovový regál Ariel

Kovová konštrukcia

Regály Ariel majú celokovovú konštrukciu. Je pevná, nedosahuje však pevnosti konštrukcie regálov Helios alebo Orion. Kovová konštrukcia povoľuje používanie regálu vo vlhkých prostrediach, regál však nie je vhodný k trvalému kontaktu s vodou. Aj po zložení je vďaka menším rozmerom prípadná manipulácia s regálom veľmi jednoduchá. Aj napriek celokovovej zloženií je hmotnosť regálu prijateľná - 1 kus v rozmeroch 175x70x30cm a s piatimi policami, váži 8 kg.
Kovový regál Ariel

Nastaviteľnná výška regálu

Oproti ostatným kovovým regálom má model Ariel výhodu v možnosti ľubovoľného zníženia svojej výšky. Vďaka skrutkovej montáži a dostatočným počtom otvorov vo stojkách, pre upevnenie políc je možné každý diel stojky zasunúť pod úroveň výšky dielu druhého, a tým dosiahnuť zníženie celkovej výšky regálu. Model Ariel sa preto prispôsobí väčšine priestoru pre svoje umiestnenie. Rovnako, ako u regálov Orion alebo Helios, regál Ariel je vybavená ľubovoľným umiestňovaním políc; dôležité je umiestnenie minimálne jednej police v spodnej časti regálu.
Kovový regál Ariel Kovový regál Ariel Nosnosť regálov je 50 kg na policu, potrebné je dodržať rovnomerné rozloženie hmotnosti. Stojky sú dierované, možno teda vykonať fixovanie k stene, prípadne možno spojiť jednotlivé regály k sebe navzájom. Regály Ariel sú dostupné v našom eshope za cenu od 23 Eur.
Kovový regál Ariel Kovový regál Ariel Montáž regálu Ariel sa vykonáva s pomocou skrutiek, potrebná je tiež skrutkovač alebo kľúč. Diely stojky sa zoskrutkujú, police sa upevnia pomocou skrutiek do ľubovoľne zvolených otvorov v stojane. Rovnako,ako u ostatných kovových regálov v našej ponuke, je tiež pri regáli Ariel prípadná výmena komponentov veľmi jednoduchá a lacná, diely je možné zakúpiť aj samostatne.