+420 734 578 061

IDEALNÍ REGÁL PRE VAŠU DOMÁCTNOSŤ ALEBO FIRMU

Vyberajte tu
Univerzálny celokovový regál
Univerzálny celokovový regál

3 základné diely

Univerzálny celokovový regál je určený pre použitie v kanceláriách, domácnostiach, skladoch či rozľahlých skladových priestoroch. Originálna konštrukcia regálu IDEA sa vyznačuje svojou pevnosťou a jednoduchosťou. Skladá sa iba z troch základných komponentov (polica, stojka a päta) vyrobených z kvalitnej pozinkovanej ocele.
Univerzálny celokovový regál

Polohovacie police

Možnosť ľubovoľného a jednoduchého umiestňovania políc regálu IDEA dovoľuje ukladanie predmetov rôznych veľkostí. Pre vyššiu stabilitu je potrebné umiestnenie police na najnižšiu úroveň. Police sa umiestňujú veľmi jednoducho, stačí zasunúť bočné zarážky police do stojok. Minimálna vzdialenosť políc od seba je 20 cm.
Univerzálny celokovový regál
Univerzálny celokovový regál

Tvorba regálových zostav

Regál IDEA je veľmi vhodný pre tvorbu regálových zostáv, ktorých význam spočíva najmä v praktickom a prehľadnom uložení maximálneho množstva predmetov v danom (obmedzenom) priestore. Originálny zásuvný systém stojok je základom pre vytvorenie stabilnej regálovej zostavy. Komponenty jednotlivých regálov k sebe licujú a celá zostava funguje ako kompaktný celok.
Univerzálny celokovový regál

Ukotviteľné do podlahy

Pevnosť celej regálové konštrukcie ide zvýšiť možnosťou ukotvenia pätiek do podlahy skrutkou alebo zarážkou. Fixovanie do podlahy nie je nevyhnutné, možno ho využiť pre dlhodobé umiestnenie regálu na určitom mieste, alebo prípadne pri tvorbe regálových zostáv. Umiestnenie pri stene tiež zabezpečí vyššiu stabilitu regálu. Upevňovanie k stene je tiež možné.
Univerzálny celokovový regál Univerzálny celokovový regál Vďaka pevnej a stabilnej kovovej konštrukcii je možné uložiť až 140 kg na jednu policu. Pri vyšších hmotnostiach je dôležité rozložiť záťaž na policu rovnomerne. Jednotlivé komponenty sú ľahké, s regálom možno ľahko manipulovať aj v zloženom stave
Univerzálny celokovový regál Univerzálny celokovový regál Jednoduchá bezskrutková montáž regála IDEA je ďalšou prednosťou. Nie je potrebné náradie, využiteľné je len gumové kladivo. Vhodné je pevne ukotviť police do stojok (až na doraz) a dodržať pravidlo umiestnenia spodnej police najnižšie k podlahe.
Univerzálny celokovový regál Univerzálny celokovový regál Hladký povrch regála umožnuje ľahké odstraňovanie prachu a ďalších nečistôt. Údržba sa vykonáva použitím utierky a bežného umývacieho prostriedku. Vďaka pozinkovanej konštrukcii je regál odolný voči vlhkosti a ďalším poveternostným vplyvom. Nie je však určený pre dlhodobé vonkajšie používanie.
Univerzálny celokovový regál Univerzálny celokovový regál Kombinácia kvalitného materiálu, originálnej jednoduchej konštrukcie a ďalších predností. To je regál IDEA, ktorý kúpite v našom eshope za skvelú cenu.