+420 734 578 061

Kovový regál Saturn

Vyberajte tu
Kovový regál Saturn
Kovový regál Saturn

Univerzálny regál

Regály Saturn patria do kategórie univerzálnych bezskrutkových kovových regálov. Rovnako ako väčšina regálov z tejto rady sú optimálne pre firemné skladové priestory alebo kancelárie. Vďaka svojmu neobvyklému farebnému prevedeniu môžu tiež vyniknúť v každej domácnosti. Tieto regály nájdu svoje využitie aj vo špajzách, povalách alebo garážach a ostatných priestoroch bez nadmernej miery vlhkosti. Farby nemajú len estetický charakter, výrazná oranžová farba slúži aj ako zamedzenie proti prehliadnutie regálu, v niektorých prípadoch sú výrazné farby priamo požadované.
Kovový regál Saturn

5 základných dielov

Jasným znakom regálov Saturn je rýchla a jednoduchá montáž. Celý regál je zložený iba z piatich základných komponentov. Rovnako ako u regálov Helios sa jedná o drevotrieskové police HDF (tvrdená drevotrieska s lepšími vlastnosťami ako bežná drevotrieska. Je pružnejšie, tvrdšie a pevnejšie), policové priečky, stojky a spojky, ktoré slúžia k fixácii dvoch kratších stojok do jednej. Súčasťou balenia sú aj plastové pätky a montážny návod.
 
Kovový regál Saturn
Kovový regál Saturn

Kovová konštrukcia

Základným prvkom regálu Saturn je kovová konštrukcia umožňujúca použitie pre skladovanie ťažších a objemnejších predmetov. Konštrukcia z kovu zaručuje silu a stabilitu regálu. Vďaka tomu je nosnosť na jednu policu stanovená na 175, resp. 275 kg. Pozinkované kovové profily sú opatrené lesklou povrchovou práškovou úpravou rôznych farieb podľa aktuálnej ponuky. Kovová konštrukcia zaisťuje dlhú životnosť regálov, vďaka hladkému povrchu je možná jednoduchá údržba a čistenie.
Kovový regál Saturn

Nastaviteľné police

Police kovových regálov Saturn možno ľubovoľne výškovo nastaviť. Vďaka variabilnému rozloženiu políc je dosiahnuté optimálne rozloženie priestoru v regálov v súvislosti s potrebou skladovanie predmetov rôznych veľkostí. V prípade potreby vyššieho počtu políc možné jednotlivé komponenty dokúpiť. Výsledkom môže byť až dvanásti policový regál. Vďaka jednoduchej prepojiteľnosti a možnosti fixácie k stene sú regály typu Saturn, Helios a Orion vhodné pre vytváranie regálových zostáv slúžiacich pre efektívne skladovanie.
 
Kovový regál Saturn Kovový regál SaturnVysoká maximálna nosnosť každej police regálov Saturn je dostupná v prípade dodržania rovnomerného rozloženia materiálu na celú plochu police. Vďaka otvorom vo stojkách sú regály pripravené k vzájomnej fixácii a na pripevnenie k stene. Tieto opatrenia v kombinácii s pevnou konštrukciou regálov dovoľujú uložiť maximálne 175, resp. 275 kg záťaže na polici.
 
Kovový regál Saturn Kovový regál SaturnBezskrutková montáž regálov umožňuje jednoduché zostavenie bez použitia náradia. V prípade poškodenia je možné tiež jednotlivé komponenty ľahko vymeniť. Montáž sa vykonáva podľa priloženého montážneho návodu. Základom montáže je nasadenie bočných priečok (diely D, E) do stojok (B). Každá stojina je zložená z dvoch kratších (pre docielenie menšej veľkosti balenia regálov). Stojky sa spoja použitím spojky (diel C). Pre správnu montáž je základné, dôsledne spojiť všetky časti regálov. Otvory vo stojkách slúžia k fixácii regálov k stene a ku vzájomnej fixáciu. Uchytenie regálov je nutné v prípade ukladanie predmetov nadmernej hmotnosti.
 
 
Kovový regál Saturn Kovový regál SaturnKovové policové regály typu Saturn sú pevné, stabilné a variabilné. Použitie kvalitného materiálu v kombinácii s unikátnym systémom bezskrutkové montáže, možnosti vysokého zaťaženia a ďalších výhod v kombinácii s dobrou cenou znamená istotu výhodného nákupu.