+420 734 578 061

PLASTOVÝ REGÁL PRE VŠESTRANNÉ POUŽITIE

Vyberajte tu
Plastový regál Jupiter
Plastový regál Jupiter

3 zakladné diely

Univerzálny plastový regál Jupiter je určený pre široké spektrum využitia. Veľmi dobre je použiteľný v domácnostiach, firemných kanceláriách, skladových priestoroch, školách, škôlkach, pivniciach, podkroviach, špajzách, garážach, skleníkoch alebo balkónoch. Základom plastového regálu Jupiter sú tri diely - police, plastové stojany a policové bočnice slúžiace pre uchytenie stojok. Komponenty sú vyrobené z PVC a polypropylénu, čo sú jedny z najpoužívanejších plastových hmôt. Vyznačujú sa svojou pevnosťou, tuhosťou a ľahkosťou. Súčasťou regálu sú taktiež plastové pätky a úchyty pre pripevnenie k stene.
Plastový regál Jupiter

Vysoká nostnosť

Police majú klasický jednoduchý tvar obdĺžnika - najvhodnejšie pre efektívne a prehľadné ukladanie predmetov. Konštrukcia regálu je stabilná a pevná. Z obrázku je zrejmé, že deklarovanú záťaž na policu regál bez problémov zvláda - na polici je uložených presne 120 kg záťaže. Stabilitu regálu možno zvýšiť pripevnením k stene, prípadne tiež pripevnením jednotlivých regálov k sebe navzájom. Vzdialenosť medzi policami je 36 cm. Štandardne je nemenná, možno ju ale zmenšiť skrátením jednotlivých stojok na požadovanú mieru.
 
Plastový regál Jupiter
Plastový regál Jupiter

Tvorba regálových zostáv

Regálové zostavy - v súčasnej dobe moderné a efektívne riešenie skladovanie maximálneho množsva predmetov a materiálu za predpokladu maximálnej využiteľnosti úspory miesta pre uloženie. Plastové skrutky slúžia na fixáciu jednotlivých regálov navzájom. Tohto sa využije predovšetkým pri tvorbe regálových zostáv vhodných pre ukladanie predmetov väčšieho rozmeru. Regálové zostavy sa skladajú veľmi jednoducho - každá policová bočnica je v dvoch miestach prepojená skrutkami s bočnicou ďalšieho regálu.
Plastový regál Jupiter

Ĺahká údržba

Povrch regálu Jupiter je hladký. To zabraňuje zachytávaniu prebytočných nečistôt a zároveň uľahčuje údržbu, ktorá sa vykonáva utierkou a bežným čistiacim prostriedkom. Regál bez problémov zvláda vysoké teplotné rozhranie. Používa sa aj v chladiacich zariadeniach. Pre skladovanie predmetov v trvalom mrazivom prostredí však určený nie je. Plastový materiál je odloný voči vlhkosti, vode a ďalším poveternostným vplyvom, využíva sa preto v pivniciach, špajzách, záhradných skleníkoch alebo na balkónoch.
 
Plastový regál Jupiter Plastový regál JupiterZákladná nosnosť na jednu policu je 120kg. V ponuke na eshope je možné zvoliť rozšírenie nosnosti na 140, prípadne na 160 kg. Nosnosť je zvýšená kovovými lamelami, ktoré sú zabudované do každej police. Pri ukladaní vyššej záťaže je potrebné dodržať rovnomerné rozloženie hmotnosti na policu.
 
Plastový regál JupiterPlastový regál JupiterJednoduchá bezskrutková montáž regála Jupiter je ďalšou prednosťou. Regál sa skladá bez použitia náradia. Gumené kladivo sa dá využiť len na "nabitie" kolíkov do policových bočníc. Zvyšok montáže sa vykonáva len ručne. Regál možno vďaka plastovým úchytom ľahko pripevniť k stene, dôjde tak k zvýšeniu stability regálu. V prípade, že dôjde počas používania alebo montáže regála k poškodeniu niektorého z dielov, je prípadná výmena niektorého z nich veľmi jednoduchá a lacná.
 
 
Plastový regál JupiterPlastový regál JupiterJednou z najväčších výhod plastového regála Jupiter je jeho nízka hmotnosť. Hmotnosť štvorpolicového regála pri šírke 60 cm je iba 8 kg. Jednotlivé komponenty sú veľmi ľahké. Tejto vlastnosti je možné prípadne využiť na dodatočnej manipulácii s regálom v zloženom stave. Nízka hmotnosť tiež znamená zníženie miery nebezpečenstvo zranenia pri náhodnom prevrhnutí regálu. Nielen preto je regál vhodný pre použitie v priestoroch, kde sa vyskytujú deti.
 
 
Plastový regál Jupiter Plastový regál JupiterPraktický a vkusný regál Jupiter - to je celá rada výhod za skvelú cenu
  • Všestranné použitie
  • Pevná konštrukcia
  • Jednoduchá montáž
  • Nízka hmotnosť
  • Vysoká nosnosť
  • Materiálová odolnosť
  • Jednoduchá údržba
  • Regálové systémy