+420 734 578 061

REGÁL NA POTRAVINY SIRIUS

Vyberajte tu
Regál na potraviny Sirius
Regál na potraviny Sirius

Regál na potraviny

Svojím vzhľadom a spracovaním z vysoko kvalitnej uhlíkovej ocele s pochrómovaným povrchom spĺňa regál náročné hygienické normy pre skladovanie balených aj nebalených potravín. Regál Sirius disponuje široko uznávaným certifikátom NSF, ktorý deklaruje bezpečnosť na uchovávanie potravín. Regál je preto vhodný do všetkých prevádzok, kde je potrebné skladovať potraviny. Sú to pekárne, reštaurácie, kuchyne, jedálne, hotely, hotelové zariadenia a pod. Povrch regálu je hladký, príjemný na dotyk. Údržba je veľmi jednoduchá.
Regál na potraviny Sirius

2 základné diely

Regál Sirius sa skladá z dvoch základných častí - stĺpik s priemerom 25mm so zárezmi pre plastové objímky slúžiace pre ukotvenie políc. Spodná časť stĺpika je vybavená skrutkou pre korekciu nerovného povrchu. Druhým dielom sú mriežkované obdĺžnikové police vybraných rozmerov, a to od 60 x 46 cm do 180 x 60 cm. Jednoduchým nasadením jednotlivých políc do objímok uchytených na stĺpikoch sa vytvorí stabilná a pevná konštrukcia disponujúci vysokou nosnosťou.
 
Regál na potraviny Sirius
Regál na potraviny Sirius

Chrómované provedenie

Celkový dizajn regála Sirius a jeho prevedenie zaujmú hneď na prvý pohľad. Chróm je biely lesklý kov, ktorý sa vyznačuje nielen svojou estetickou stránkou, ale tiež vysokou chemickou odolnosťou - chráni výrobok pred chemickými látkami a koróziou. Regály sa však nepoužívajú vo vonkajších priestoroch. Regály Sirius nie sú určené iba na potraviny, spektrum ich využitia je široké. Vďaka svojej konštrukčnej odolnosti, jednoduchej montáži a vkusnému vzhľadu vyniknú v každej domácnosti alebo kancelárii.
Regál na potraviny Sirius

Nastaviteľné police

Regál Sirius je konštruovaný pre ukladanie tovaru a materiálu rôznych rozmerov. Vďaka unikátnym zarážkam na jednotlivých stojkách možno pre individuálne účely ľubovoľne voliť výškové umiestnenie políc. Minimálna vzdialenosť medzi policami je cca 13 cm. Pre využitie za iným účelom možno regál ľahko demontovať a premiestniť. Pevná konštrukcia zaisťuje jednoduchú manipuláciu s regálom ako celkom.
 
Regál na potraviny Sirius Regál na potraviny SiriusVďaka originálnemu patentu zaisťujúcemu pevnú a stabilnú konštrukciu disponujú regály Sirius veľmi vysokou nosnosťou na policu - až 240 kg. V prípade vyššej záťaže sa odporúča rovnomerné rozloženie. Montáž regálu je bezskrutková (ideálne je využitie dvoch osôb). Pre dôkladné nasadenie políc do objímok umiestnených na stĺpikoch je vhodné použiť gumené kladivo.
 
Regál na potraviny Sirius Regál na potraviny SiriusRegály Sirius spĺňajú náročné požiadavky na skladovanie a uchovávanie potravín. Získali certifikáciu NSF a PZH. NSF je nezisková organizácia, ktorá určuje kritériá pre vývoj a kontrolu výrobkov. Táto certifikácia zaručuje, že daný výrobok zodpovedá všetkým bezpečnostným normám a môže byť používaný v potravinárskom priemysle. Certifikát PZH označuje schválenie použitia regálu pre potravinársky priemysel poľskou štátnou správou hygieny.
 
 
Regál na potraviny Sirius Regál na potraviny SiriusRegál Sirius predstavuje kvalitu. Je vyrobený podľa amerického patentu a práve v USA patrí k najpredávanejším produktom svojho druhu. Obstarávacia cena regálu je vyššia, v danej kategórii policových regálov však tento produkt predbehne väčšinu ostatných svojím unikátnym dizajnom, vkusným vzhľadom, originálnym patentom pre usadzovanie políc, pevnosťou konštrukcie a všestrannosťou použitia – najmä schválením na použitie pre skladovanie potravín.