+420 734 578 061

-10%Zľava

Plastový regál Jupiter so 6 policami, sivý, 222x60x46 cm

2149
Plastový regál Jupiter so 6 policami, sivý, 222x60x46 cm
Dostupnosť skladom u dodávateľa
Termín dodania 17.07.2020
Cena dopravy Od 6,51 €

Bežná cena: 97,93 €

87,72 €

(72,50 € bez DPH)

Doprava jen jednou

Dopravu platíte len jednu.

­

Doprava zadarmo pri nákupe nad 400 €. Bez ohľadu na množstvo.

­

Tovar je expedíciou dvakrát kontrolovaný.

­

Prečítajte si recenzie skôr nakupujúcich TU.

 

 

Popis produktu

Plastový regál Jupiter so 6 policami, sivý, 222x60x46 cm

Praktický plastový regál Jupiter je vytvorený kompletne z tvrdeného plastu bez použitia akýchkoľvek kovových spojovacích dielov. Tohto plastový policový regál tvoria tri základné elementy, stojky, police a bočnice políc. Stojka plastového regálu Jupiter je plastová trubka s priemerom 40 mm a dĺžkou 420 mm,. Pracovnú plochu regálu tvorí 50 mm vysoký plastový výlisok. Táto plastová tabuľa je vo vnútri dutá a je vybavená vodidlami pre prípadné nasunutie výstuh. Týmito, už kovovými výstuhami, možno nosnosť police plastového regálu Jupiter zvýšiť až na 160 kg. Samozrejme konštrukcia plastového regálu Jupiter umožňuje zostaviť aj 10 a viac políc na regál, ale obmedzuje nás nosnosť plastových rúr a celková stabilita takto vysokého regálu. Prvá polica je umiestnená 50 mm nad podlahou. Odolný plastový policový regál Jupiter je v tomto prípade vo farebnej kombinácii sivých plastových trúbkov, políc.

Technické informácie k regálu Jupiter

  • Rozmer regálu vonkajšie (v,š,h): 2220x600x460 mm
  • Rozmer police: 530x460 mm
  • Nosnosť police: 120kg
  • Nosnosť regálov: 720 kg
  • Vzdialenosť medzi policami: 380 mm
  • Vzdialenosť prvej police nad podlahou: 50 mm

Montáž plastového regálu Jupiter

Montáž regálov JUPITER začneme zostavením police. Každá polica má dve plne prefarbené bočnice, ktoré sa z oboch strán nasunú na policu a pomocou plastových kolíkov sa zaistí. Týmto je montáž police hotová, jednoduché, že? Ďalším krokom vložíme pripravenú plastovú rúrku a poklepom zarazíme do otvorov vyvŕtaných v bočnici police plastového regálov Jupiter.Tento krok opakujeme ešte trikrát, pretože do každej police musíme vložiť štyri stojky. Následne nasadíme ďalšiu pripravenú policu na plastové trúbky a rovnomerným tlakom zasunieme do otvorov v spodnej časti police. Nasledujú ďalšie kompletné police a rovnaký postup až do úplnej kompletizácie plastového regálov Jupiter. Otvory v poslednej police zaslepíme štyrmi plastovými krytkami. V prípade nutnosti je tento typ regálov doplnený dvoma plastovými príchytkami, ktorými je možné regál pripevniť k stene a zvýšiť aj stabilitu regálov. Regál Jupiter, rovnako ako každá skladovacia jednotka, má nosnosť podmienenú rovnomerným rozložením predmetov na police regálov. Odporúčame ťažšie predmety skladovať v spodných policiach. Jednak sa neunavíte zbytočným zdvíhaním predmetov do výšky, ale hlavne ľahké predmety v horných policiach plastového regálu Jupiter menej namáhajú konštrukciu a prispievajú k väčšej bezpečnosti.

Použitie plastového regálu Jupiter

Díky odolné plastové konstrukci je použití plastového regálu Jupiter prakticky neomezené. Dokonce i ve vlhkých sklepních prostorách je tento typ regálu jako doma. Dokonce máme zákazníka, který tento typ regálu používá jako regál do mrazicího boxu. Výborně se hodí jako regál do prádelny, nebo regál do koupelny. Jednoduchá údržba jej předurčuje pro uskladnění ovoce a zeleniny, tudíž regál do sklepa, nebo regál do spíže. Praktické otvory, například na šroubováky, v bočnicích regálu Jupiter jakož i prohlubně na drobný materiál rozšiřují použití na regál do dílny, nebo regál do garáže. Pomocí plastových šroubů a matic, které lza k tomuto plastovému regálu doobjednat, lze tvořit jednoduché a lehké regálové sestavy.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Kód j660s
CENA 2149
Rozmer 222x60x46 cm
VÁHA 18 kg
Farba sivá
Počet políc 6
Nosnosť police 120 kg
Dĺžka regálu 60 cm
VÝŠKA 222 cm
EAN kód Nie
Montážny návod na stažení - pdf jupiter6.pdf

Recenzie

Napíšte vlastnú recenziu

You're reviewing: Plastový regál Jupiter so 6 policami, sivý, 222x60x46 cm

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Spokojenost

Položit dotaz

Položit dotaz na tovar

Kontaktné informácie

* Povinne vyplnené polia

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty